Report z proběhlé akce Hygiena v provozu operačních, zákrokových, endoskopických pracovišť a moderní sterilizace a dezinfekce současnosti

15. 01. 2017 · 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.
Firma Vistex Medical, s.r.o. za spoluúčasti firem Getinge Czech Republic, s.r.o., BAG Health Care GmbH a Hartmann-Rico, a.s. za garance České společnosti pro sterilizaci uspořádala v Karlovarské krajské nemocnici, a.s. pod patronací oddělení ústavní hygieny a epidemiologie vzdělávací pracovní den pro NLZP.

I přes obtížné povětrnostní podmínky v karlovarském kraji, kde napadlo cca 25 cm nového sněhu, se akce účastnilo 92 posluchačů z celé republiky a zazněla řada odborných příspěvků a proběhla i diskuse přítomných k probíraným tématům.

.

.

.

.

.

Komentáře

Vložte komentář
Co je to RSS? Klikněte pro více informací
  • Kategorie


  • Aktuality emailem

    Zadejte e-mail, na který si přejete zasílat nové aktuality:

    V okně, které vyskočí, opište autorizační kód a potvrďte tlačítkem.

  • EnglishThe Czech Society for Sterilisation / Česká společnost pro sterilizaci - CSS/ is a society with ambitions to provide space for information exchange as well as to inform both professional and general public of selected activities. »
  • DeutchDie Tschechische Gesellschaft für die Sterilisation /Česká společnost pro sterilizaci - CSS/ ist eine Gesellschaft, die sich zum Ziel setzt, den Informationsaustausch zu ermöglichen sowie den Raum für die Informierung der breiten Öffentlichkeit über bestimmte Aktivitäten zu eröffnen. »
  • FrancoisSociété Tcheque de Stérilisation / Česká společnost pro sterilizaci - CSS / est une société dont l´ambition est d´assurer un espace pour un échange d´informations de meme que pour un renseignement du public vaste autant que specialisé sur des activités choisies. »