1.ročník ANIOSDAYS v České republice

15. 02. 2017 · 

Společnost MSA medical s.r.o., jako výhradní partner a distributor francouzské společnosti Laboratoires ANIOS pro Českou republiku, zorganizovala první ročník mezinárodní konference zaměřené na dezinfekci a hygienu 7.2.2017 v Olomouci a 8.2.2017 v Praze.
Tato konference proběhla za účasti našeho partnera společnosti Laboratoires ANIOS jako podpora jejího působení na českém trhu, a také jako poděkování našim zákazníkům za podporu a spolupráci.
Ústřední témata konference se týkala hlavně EN norem pro dezinfekce ve zdravotnictví a zlepšení povědomí o této problematice, která se neustále mění a novelizuje. Laboratoires ANIOS jako vůdčí společnost na světovém poli výroby dezinfekce se podělila o svoje znalosti v této oblasti a seznámila širokou a odbornou veřejnost s novinkami ohledně evropských norem za podpory MSA medical.
Dále ve spolupráci MSA medical a Laboratoires ANIOS bylo oznámeno několik novinek pro Českou republiku včetně termínu jejich uvedení na náš trh. Především bychom rádi zmínili oblast filtrace vody, která je momentálně palčivým problémem mnoha zdravotnických zařízení u nás a tyto filtry a sprchy, které dokáží zadržet všechny bakterie a viry (například legionellu) se okamžitě staly středem zájmu všech zúčastněných.

Ještě jednou děkujeme našim kolegům ze společnosti Laboratoires ANIOS za jejich návštěvu a přednášky, které byly velmi aktuální a byly návštěvníky našich I.ANIOSDAYS v ČR hodnoceny jako velmi přínosné, užitečné a zajímavé.

Také děkujeme našim hostům za jejich čas  a jsme rádi, že se naše konference setkaly s velkým ohlasem.

MSA medical – výhradní a exkluzivní partner Laboratoires ANIOS pro Českou republiku.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

Komentáře

Vložte komentář
Co je to RSS? Klikněte pro více informací
  • Kategorie


  • Aktuality emailem

    Zadejte e-mail, na který si přejete zasílat nové aktuality:

    V okně, které vyskočí, opište autorizační kód a potvrďte tlačítkem.

  • EnglishThe Czech Society for Sterilisation / Česká společnost pro sterilizaci - CSS/ is a society with ambitions to provide space for information exchange as well as to inform both professional and general public of selected activities. »
  • DeutchDie Tschechische Gesellschaft für die Sterilisation /Česká společnost pro sterilizaci - CSS/ ist eine Gesellschaft, die sich zum Ziel setzt, den Informationsaustausch zu ermöglichen sowie den Raum für die Informierung der breiten Öffentlichkeit über bestimmte Aktivitäten zu eröffnen. »
  • FrancoisSociété Tcheque de Stérilisation / Česká společnost pro sterilizaci - CSS / est une société dont l´ambition est d´assurer un espace pour un échange d´informations de meme que pour un renseignement du public vaste autant que specialisé sur des activités choisies. »