Copyright a obchodní značky

Webové stránky CSS včetně grafického vzhledu, textů, fotografií, grafických prvků, animovaných obrázků a všech souborů ke stažení jsou chráněny autorským právem. Stránky ani jejich části nesmí být kopírovány, měněny nebo používány na jiných webových stránkách. CSS si vyhrazuje všechna práva proti neoprávněnému použití webových stránek CSS, stejně jako registrovaných obchodních značek CSS.

Obsah

Webové stránky CSS mají pouze informační účel. Popisy produktů a obsah těchto stránek nenahrazuje návody k použití ani jiné manuály. Stupeň znalostí, o které se opírají tyto stránky, se neustále mění v závislosti na pokroku výzkumu a vývoje. CSS si vyhrazuje právo bez předchozího upozornění změnit nebo zaktualizovat jakoukoli informaci na stránkách. To platí rovněž pro vylepšení a/nebo změny popisovaných výrobků. CSS tedy nenese žádnou odpovědnost za Vaše rozhodnutí učiněná na základě těchto webových stránek.

CSS odpovídá za výrobky a služby v tom případě, že přímo s vámi uzavře smlouvu, kde je tato odpovědnost definována. Webové stránky CSS neobsahují žádná smluvní ujištění a záruky.

Bezpečnost dat

Návštěvník sám odpovídá za to, že jeho software neobsahuje viry. CSS v žádném případě neručí za případné škody způsobené prohlížením webových stránek CSS nebo z nich vedoucích odkazů. CSS neručí za obchodní překážky, zničení programů nebo ztrátu dat ve vašem informačním systému.