Dobrý den, existují nějaké dezinfekční přípravky s virucidním účinkem,které se musí použít při náhodné kontaminaci pokožky zaměstnance nebo zákazníka biologickým materiálem-zejména krví? Vyžaduje to vyhl. č.602/2006, § 51 odst.2 písm.g. Děkuji Klinská

Dezinfekční prostředky s virucidním účinkem pro dezinfekci pokožky Vám jistě nabídnou různí dodavatelé. Můžete kontaktovat např. naše oficiální partnery, jejichž seznam je publikován na těchto webových stránkách. Ivan Kareš

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.