Horkovzdušný sterilizátor EMMI Steri, německý výrobek – údajně vhodný i do stomatologic. ordinací, pedikúr atd.. Jedná se vůbec o sterilizátor??? Děkuji

Znovu a znovu neúnavně připomínám, že zásadní odpovědnost za výrobek má výrobce. Ten deklaruje, zda výrobek je zdravotnickým prostředkem a k jakému účelu má být používán, vydává prohlášení o shodě a v návodu k užití podrobně instruuje uživatele.

Pokud dokumentace k výrobku není dostatečná, nevzbuzuje to důvěru. Obraťte se na výrobce, případně na prodejce.

Ivan Kareš

5 thoughts on “Horkovzdušný sterilizátor EMMI Steri, německý výrobek – údajně vhodný i do stomatologic. ordinací, pedikúr atd.. Jedná se vůbec o sterilizátor??? Děkuji”

  1. chtěl bych objednat na ten sterilizátor EMMI 15 ,čekám na vaši odpověd

  2. Tento horkovzdušný sterilizátor nemá nucenou cirkulaci vzduchu a v ČR pro zdravotnická pracoviště není jej možno použít!

  3. Dobře,pokud výrobce řekne ano je vhodný a nebude to pravda kdo je tady na to,aby posoudil zdá výrobce nás netahá za nos?Navíc se chci zeptat,je možné jej použít při pedikůře?Není pro účely zdravotnického pracoviště jako takového.Byl by v tomto případě dostačující?A když to nevíte,kde se mám obrátit na pořebnou informaci?Kromě výrobce.Protože prodejce může mít skreslené informace.Děkuji za odpověď.Z

  4. V dalším odkazuji na komentář u odpovědi na dotaz ze dne 15.10.2009
    Ivan Kareš

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *