Dobrý den, můžu v provozovně pedikúry použít sterilizátor EMAG??

Dle mých informací jsou horkovzdušné sterilizátory EMAG přístroje bez nucené cirkulace vzduchu. Takové typy nejsou ve zdravotnických provozech povoleny. Zda bude takový sterilizátor tolerován v provozu pedikúry, si ověřte u místně příslušného orgánu státního zdravotního dozoru.

Ivan Kareš

3 thoughts on “Dobrý den, můžu v provozovně pedikúry použít sterilizátor EMAG??”

  1. Provozování „pedikúry“ spadá podle § 19 zákona č. 258/2000 Sb. pod činnosti tzv. „epidemiologicky závažné“.
    Osoby provozující tyto činnosti jsou povinny podle § 21 zákona vypracovat provozní řád mj. s uvedením podmínek dezinfekce a sterilizace. Tento provozní řád provozující osoba před zahájením činnosti předloží ke schválení příslušnému orgánu ochrany veřejného zdraví a schválený řád vyvěsí v provozovně.
    Záleží tedy na orgánu ochrany veřejného zdraví, jakým způsobem upraví a schválí zmíněné podmínky dezinfekce a sterilizace.

  2. salam hooman joon.mikhastam age mishe ye thzoii dar morede resource usage ke dar ghesmate graphic hast bedin.masalan har cheghadr bishtar bashe behtare?mamnoon misham

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.