Dobrý den, zaujimalo by mne, za jakych podminek je mozne, delat za provozu stavebni prace na oddeleni ?

Platná vyhláška MZ ČR č. 195/2005 Sb.“ …o hygienických požadavcích na provoz zdravotnických zařízení…“ v § 10, odst.(7) uvádí: …V objektech zdravotnického zařízení, popřípadě jeho organizačních či provozních složkách, pro které byl samostatně zpracován a schválen provozní řád, se nesmějí za provozu provádět stavební práce.

Pracoviště je tedy na nezbytně nutnou dobu uzavřít.

Ivan Kareš

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.