Je nutno při vstupu na JIP a ARO s boxovým systémem používat u návštěv ochranný oděv ve vstupním filtru nebo postačí až při vstupu na box s následným odložením na boxu ? děkuji

Dle §7 odst.5  písm.j) vyhlášky MZČR č. 195/2005 Sb., o …..hygienických požadavcích na provoz
zdravotnických zařízení a ústavů sociální péče, cituji: návštěvy používají ochranný oděv při vstupu na oddělení intevzivní péče nebo anestezioresuscitační oddělení“

 

MVDr.Renata Skaličková, KHS Zlín

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.