Dobrý den, jaké jsou základní hygienické požadavky pro odběr biologického materiálu? Děkuji.

Odpověď naleznete ve Vyhlášce MZ ČR č. 306/2012 Sb. o podmínkách předcházení vzniku a šíření infekčních onemocnění a o hygienických požadavcích na provoz zdravotnických zařízení a ústavů sociální péče v § 5. Vyhláška je k dispozici na tomto webu v rubrice Dokumenty.

Ivan Kareš

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.