I. Konference centrálních operačních sálů a sterilizace

Ústí-nad-LabemVážené kolegyně, vážení kolegové, milí přátelé,

dovoluji si vás pozvat na I. Konferenci centrálních operačních sálů a sterilizace, která se bude konat 26. 5. 2016 ve Vzdělávacím institutu Krajské zdravotní, a.s., v areálu Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, o.z.
Smyslem akce je setkání lékařů, sester a dalších zdravotníků pracujících na operačních sálech a sterilizaci, ale i těch, kteří s těmito provozy spolupracují nebo se o nich chtějí něco dozvědět. Bude mi potěšením, pokud přispějete do odborného programu konference aktivním sdělením nebo se zúčastníte diskuzí, pro které se budeme snažit vytvořit dostatečný prostor.
Kromě odborného programu nabízíme zájemcům možnost exkurze na Centrální operační sály i na Centrální sterilizaci Masarykovy nemocnice. Chybět nebude ani společenský večer s překvapením. Doufám, že konference poskytne nejen řadu odborných informací, které obohatí vaše rozhledy, ale přinese i milá společenská setkání a navázání nových kontaktů.

Odborná témata kongresu: ·         Historie a současnost operačních sálů a sterilizace ·         Práce na operačních sálech – specifika, problémy, novinky ·         Rentgenové přístroje na operačních sálech – bezpečnost práce, ochrana ·         Hygiena, dezinfekce, sterilizace ·         Varia Pozvánka na koferenci k případnému vytištění je v příloze.

Prosím o event. předání informace o kongresu kompetentním osobám. Další informace a možnost registrace na konferenci naleznete na: www.kzcr.eu/konference/cos2016
Kontakt na sekretariát COS Masarykovy nemocnice: Pavlína Kubálková tel.: +420 477 117 895 e-mail: pavlina.kubalkova@kzcr.eu

Na setkání v Ústí nad Labem se těší
MUDr. Ivan Humhej primář Centrálních operačních sálů a sterilizace Krajská zdravotní, a.s. – Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o.z.

1.informace:   2016-02-Krajská zdrav.,a.s.-Ústí n.L.-26.5.2016-Pozvánka – 1 info

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *