1.ročník ANIOSDAYS v České republice

Společnost MSA medical s.r.o., jako výhradní partner a distributor francouzské společnosti Laboratoires ANIOS pro Českou republiku, zorganizovala první ročník mezinárodní konference zaměřené na dezinfekci a hygienu 7.2.2017 v Olomouci a 8.2.2017 v Praze.
Tato konference proběhla za účasti našeho partnera společnosti Laboratoires ANIOS jako podpora jejího působení na českém trhu, a také jako poděkování našim zákazníkům za podporu a spolupráci.
Ústřední témata konference se týkala hlavně EN norem pro dezinfekce ve zdravotnictví a zlepšení povědomí o této problematice, která se neustále mění a novelizuje. Laboratoires ANIOS jako vůdčí společnost na světovém poli výroby dezinfekce se podělila o svoje znalosti v této oblasti a seznámila širokou a odbornou veřejnost s novinkami ohledně evropských norem za podpory MSA medical.
Dále ve spolupráci MSA medical a Laboratoires ANIOS bylo oznámeno několik novinek pro Českou republiku včetně termínu jejich uvedení na náš trh. Především bychom rádi zmínili oblast filtrace vody, která je momentálně palčivým problémem mnoha zdravotnických zařízení u nás a tyto filtry a sprchy, které dokáží zadržet všechny bakterie a viry (například legionellu) se okamžitě staly středem zájmu všech zúčastněných.

Ještě jednou děkujeme našim kolegům ze společnosti Laboratoires ANIOS za jejich návštěvu a přednášky, které byly velmi aktuální a byly návštěvníky našich I.ANIOSDAYS v ČR hodnoceny jako velmi přínosné, užitečné a zajímavé.

Také děkujeme našim hostům za jejich čas  a jsme rádi, že se naše konference setkaly s velkým ohlasem.

MSA medical – výhradní a exkluzivní partner Laboratoires ANIOS pro Českou republiku.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *